Yhteystiedot

Nimi Toimenkuva Puhelin Sähköpostiosoite
Ole Wihlman Toimitusjohtaja 040 552 9758 ole.wihlman@cablex.fi
Reijo Karlsson Myyntipäällikkö 044 780 0022 reijo.karlsson@cablex.fi
Kari Nurmi Asiakkuuspäällikkö 044 780 0024 kari.nurmi@cablex.fi
Reijo Nartamo Myyntipalvelu 044 780 0023 reijo.nartamo@cablex.fi
Petri Juhannusvuori Myyntipalvelu 044 780 0028 petri.juhannusvuori@cablex.fi
Mikko Sandholm Myyntipalvelu 044 780 0038 mikko.sandholm@cablex.fi
Peter Sohlström Myyntipalvelu 044 7800034 Peter.Sohlstrom@cablex.fi
Tiina Johansson Osto- ja myyntiassistentti 044 780 0027 tiina.johansson@cablex.fi
Petra Wihlman Osto- ja myyntiassistentti 044 780 0026 petra.wihlman@cablex.fi
Hannu Kandolin Varasto 044 780 0031 hannu.kandolin@cablex.fi
Jari Pietilä Varasto 044 780 0030 jari.pietila@cablex.fi
Petteri Liutu Varastopäällikkö 044 780 0035 petteri.liutu@cablex.fi
Matti Laakso Service Center 044 780 0029 matti.laakso@cablex.fi
Mia Aihonen Taloushallinto 044 780 0021 mia.aihonen@cablex.fi

Asiakkaaksi


Liity CableXin tiliasiakkaaksi!

Täytä asiakastietolomake ja liity tyytyväisten asiakkaidemme joukkoon. Myyntipalvelumme sopii joustavasti kanssasi yhteistyön tarkemmista ehdoista.

Asiakastietolomake

Open an Account for your Company

Opening an Account

Tuoteinfojakelu


Liity tuoteinfojakeluumme!

Tuoteinfolomake

Go to top